BU SİSTEM GERÇEKTEN KAZANDIRIYORSA, NEDEN HERKESE ANLATIYORLAR ?

Evet bu sistemleri herkese öğretiyorlar bu doğru, ancak kesinlikle bedavaya değil. Siz 50-100 TL gibi bir rakam ödeyerek bir rehber satın alıyorsunuz. Zaten bu şekilde bu rehberi hazırlayan teknoloji uzmanları direkt olarak kazanmış oluyorlar. Bu rehberi aldıktan sonra gerçekten günde 1-2 saatini ayıran kişiler anlatıldığı şekilde kazanmaya başlıyorlar. Ancak insanımızın çoğu malesef bir işe başladıktan sonra sabırsız davranıp belli bir aradan sonra sıkılıp bırakıyorlar.

Bu pasta o kadar büyük ki , her pay almak isteyen kendine düşeni aldıktan sonra bile sürekli büyüyen bir özelliğe sahip. Sizin yada binlerce, yüzbinlerce insanın bu işi yapmaya başlamasıyla kazancın azalması söz konusu bile değil. Zaten o kadar insan da bu işlerle ilgilenmiyor.

 Yani yıllardır Avrupa'da Amerika'da uygulanmasına rağmen, istatistiklere bakıldığında, hala bu işi ciddi yapan ve para kazanan insan sayısı toplam nüfusun %10 'u bile değil. Bunun nedeni sistemin kazançsız olması yada gerçek olmaması falan değil , insanların önyargıları ve sabırsız davranmaları.

Özellikle ülkemizde sosyal medya pazarlaması tekniğinden haberi olan insan sayısı, toplam nüfusun binde 1 ' i bile değilken , bunu bilen ve uygulayan insan sayısı bundan çok daha az sayıda. Yani her ne zaman başlamaya karar verip sabırla günde 1-2 saatinizi internette bu işe ayırabilirseniz, kesinlikle kazanamamanız söz konusu olamaz.

Özet olarak şöyle diyebiliriz. Mesela sen şuan da bu yazıyı okuyorsun. Muhtemelen Facebook'tan Para kazanmaya dair yazımı okurken bu sayfaya geldin. Ancak tüm bunları okuduktan sonra bahsettiğim bu programı almayıp "yok, olmaz, mümkün değil, yalan söylüyorlar" gibi önyargılarla tüm bu anlatılanları yapmaktan vazgeçip normal hayatına devam edeceksin. İşte anlatmak istediğim şey bu. Ne zaman ki sen bu kitleden sıyrılıp ben başlıyorum dersen , işte o zaman az önce bahsettiğim binde 1' lik kitlenin içinde yer almış ve kazanmaya başlamış olacaksın.


2 yorum :

  1. Değerli hocam çok teşekkür ederim makalenizi okudum ve bilgi paylaştığınız için cani gönülden teşekkür ederim size

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Rica ederim. Faydalı olmuşsak ne mutlu bize. Ben teşekkür ederim. Saygılar,

      Sil

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.