8 Mayıs 2013 Çarşamba

WEB SİTESİ KURMAK İÇİN PARANIZI VE VAKTİNİZİ BOŞA HARCAMAYIN !

Merhaba Arkadaşlar,

Siz de bir web sitesi kurmak istiyor ve bunun için internette araştırma yapıyorsanız, tahminimce karşılaştığınız tablo, işe yaramaz sistemler, "sen beceremezsin, senin yerine biz yapalım" diyen ve sizden yüzlerce hatta binlerce TL isteyen web tasarım firmaları, karmaşık bir dil kullanılarak anlatılmış gereksiz bilgiler...sonuçta çaresizlik, boşa harcanan zaman ve para, vs...

Bunları Nereden mi Biliyoruz?

Bu yazdıklarımız bizim zamanında karşılaştığımız, zaman ve para harcayarak edindiğimiz tecrübelerimiz...

Bu yazıda sizlere, böylesine kötü bir sonuçla karşılaşmamanızı, web sitesi kurmak için boşa zaman ve para harcamamanızı sağlayacak bilgilerden bahsetmek istiyoruz.

İnternette hergün uzunca saatler geçiren biri olarak, belli bir süre önce, en kısa sürede, en masrafsız ve en kaliteli tasarımlar ile nasıl web sitesi kurabilirim ve bu siteden nasıl ek gelir elde edebilirim fikrine kapıldım. Yaptığım tüm araştırmaların sonunda, yukarıda bahsettiğim gibi, başkalarına site yaptırmak pahalı, internetteki bilgilerin çoğu karmaşık, işe yaramaz bilgiler ve bir çoğuda sonunda "biz yapalım senin yerine" demeye getiren reklamlardan ibaret olduğunu gördüm. Tam umudumu yitirmek üzereyken , WEB SİTESİ KURMA REHBERİ ile tanıştım.

Tabi ki ilk etapta şüpheyle yaklaştım. Zira bunun gibi daha önce bir çok eğitim setini satın almış, temel bilgileri aldıktan sonra işin uygulama kısmında yalnız kaldığımı ve karmaşık bir çok teknik bilgiye ihtiyacım olduğunu görmüştüm. Detaylı ve anlaşılır bir dil kullanılmamasından dolayı sonuca ulaşamamış ve kelimenin tam anlamıyla hüsrana uğramıştım. Harcadığım zaman ve para da boşu boşuna gitmiş oldu...

Web sitesi kurma rehberi, site kurmak isteyen ve bu konuda hiç bir bilgisi olmayan bir kişinin , bu rehber sayesinden sıfırdan başlayarak bir kaç gün içerisinde profesyonel bir web sitesine sahibi olabileceğini iddia ediyordu. Ayrıca bu eğitim rehberi yanında bir çok bonus ürünlerde verildiğini ve kurduğunuz web sitesinden nasıl kazanç sağlayabileceğinizi anlatan eğitimleri de içerdiğini söylüyordu.

Gerçekten bir site kurmak söylenildiği gibi bu kadar basit, para harcamadan yapılabilen ve buna rağmen bu denli kaliteli olabilir miydi? Üstelik bu web sitesinden kazanç elde etmek konusunda %100 bir garanti verilebilir miydi ?

Bu rehberi hazırlayan Serdar Bey, gerçekten bu işi iyi bilen ve site kurmak isteyen insanlara yardım etmek isteyen biri miydi , yoksa insanların umutlarını sömüren ve bu yolla para kazanan biri miydi ?

İşte tüm bu kafa karışıklığı ile cebelleşirken, sonunda daha kötü ne olabilir ki diyerek bu eğitim setini almaya kara verdim. Artık bu da öncekiler gibi işe yaramazsa, kesinlikle bu işlere artık kafa yormıcak ve sabah 8 akşam 5 kendi işime yoğunlaşaktım ve bir şekilde sabr gelirimle hayatımı devam ettirecektim.

Ancak öyle olmadı !!!

İlk kez kortuğum başıma gelmemişti ve ben gerçekten mutluydum...

Çünkü şuanda sahip olduğum bir çok web sitesini bu rehber sayesinde kurmuş ve her birinden ek kazanç elde ediyorum. Hatta ek kazanç olan, ayın 15 inden 15 ine aldığım maaş diyebilirim...

Eğitim setini aldıktan sonra bir sayfaya yönlendirildim ve tüm yazılı ve görsel ( resimli ve videolu ) bilgisayarıma bir kaç dakika içinde indirdim.

İddia edildiği gibi, gerçekten de sıfırdan başlayarak tüm aşamaları adım adım anlatan , hiç bir detayı atlamayan ve online destek hizmeti vererek anlamadığınız yeri anında sorup cevabını alabileceğiniz bir alt yapıya sahip rehber olduğunu görmüş oldum. Benim yatığım şey ise, videoda anlatılan işlemleri tek tek yerine getirerek aynısını yapmaktan ibaretti.

Sonuç ne mi oldu ?

Bir kaç saat olmasa da bir gece de tamamen bir web sitesini bitirmiş ve son haline baktığımda gözlerime inanamadım. Gerçekten bu siteyi ben mi yapmıştım ve bu site gerçekten tamamen bana mı aitti ?

Evet aynen öyleydi ve kesinlikle çok heyecanlandım.

İkinci aşama, bu siteden extra kazanç elde etmeye gelmişti. İşte beni çok daha fazla heyecanlandıran ve yukarıda da söz ettiğim gibi bunun gibi bir çok web sitesi kurmama sebep olan şey bu kısımdı. Ve ertesi gün, bonus olarak verilen video eğitimleri takip ederek, anlatılanları adım adım yaptım ve bir haftanın sonunda 15-20 tl civarı günlük kazanç elde etmeye başlamıştım. Sonrası malum, bir site daha bir site daha derken şuan yaklaşık 25 civarı web sitesi kurdum ve her biri de aylık değişik miktarlarda kazanç getiriyorlar.

Sonuç olarak arkadaşlar, gerçekten bir site sahibi olmak ve bu sitenizin size ek gelir sağlamasını da istiyorsanız WEB SİTESİ KURMA REHBERİ tam da size göre. Aradığınızdan daha fazlasını bulacağınızdan emin olun. Resmi sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.