27 Nisan 2013 Cumartesi

Evden Para Kazanmak | Evden Nasıl Para Kazanılır ?

Günümüzde artık insanlar ihtiyaçlarının büyük çoğunluğunu internet üzerinden karşılamaktadırlar. Hal böyle olunca, evden para kazanma yolları da çoğalmıştır. Yani herkes evinden internette günde 1-2 saatini harcayarak çok rahat ek gelir elde edebilir.

Eğer sizde evinizde otururken internet aracılığıyla ek kazanç elde etmek istiyorsanız, bu yazı sizlere bir fikir verecektir. Bu şekilde kazanç elde etmenin olumlu ve olumsuz yönlerini sizlere bu yazımda anlatmaya çalışacağım.

Bu yazıyı okuduğunuzda, evden para kazanmanın kolay ve zor taraflarını ve bu işin tekniklerini öğrenmiş olacaksınız...


Öncelikle evden para kazanmanın bir çok yolu olduğunu bilmenizi istiyorum. Bu yöntemlerden bazılarını sitemizde yer alan diğer yazılarımızda sizlere etraflıca anlatmaya çalışmıştık. Bu yazımızda da bu yöntemlerden bir kısmını daha sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Anketörlük artık günümüzde sokak sokak elinde bir kaç anket ile dolaşarak yapılmamaktadır. Çünkü insanların çoğu artık boş vakitlerinde internet başında zaman geçiriyorlar. Bu yüzden sokakta anketörlük yapma devri kapanmıştır. Artık araştırma yaptırmak isteyen firmalar bu işlerini online olarak internet üzerinden yaptırmaktadırlar. Bu durumda sizlerde doğru firmaları bularak evde internetten anket doldurma yöntemiyle para kazanabilirsiniz. Yöntemlerden biri budur ve bazılarının palavra dediği bu yöntemle gercekten ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu işten ne kadar kazanabileceğinize dair kısaca bilgi vermek gerekirse; Kaliteli ve ciddi anket sitelerine kayıt olduğunuz varsayarsak , günde 5$-25$ arasında kazanç elde edebilirsiniz. Bu şekilde 1 günde dolduracağınız 4 yada 5 anket ile aylık 1000$-1500$ arasında bir ek kazanç elde etmeniz mümkündür.

Bu durumda kesinlikle kaliteli ve ciddi anket firmalarına kayıt olmalısınız. Çünkü çok fazla sayıda anket firması var ve hepsi ciddi ve kaliteli değiller. Bu firmalar ya anket başına çok az ücret vermektedirler ya da kazancınızı  ödememektedirler. Sizlere yol gösterme açısından kendimizinde çalıştığı ve yıllardır bu işi yapan kaliteli, saygın ve güvenilir anket firmalarından bir kaç tanesini tavsiye edebiliriz. Aşağıda linklerini verdiğimiz siteler bu şekilde gelir elde etmek isteyen kişiler için son derece güvenilir ve kaliteli sitelerdir.

Evden çalışarak para kazanmak konusunda bir başka yöntem ise blog yazarlığı yapmaktır. Yani yazı yazarakta internetten para kazanmanız mümkündür. Ayrıca bu yöntem, internetten en çok kazandıran bir yöntemdir. İster internet dünyasındaki belli başlı sitelere editör olarak yazı yazarak ve bundan düzenli kazanç elde edersiniz, isterseniz ücretsiz olarak kendi blogunuzu oluşturup herhangi bir konuda günlük yada haftalık yazılar yazarak düzenli gelir elde edebilirsiniz. Bu konuda Blog Yazarak Para Kazanmak başlıklı yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer yazmayı seviyorsanız ve kelime hazineniz iyi ise, hiç düşünmeden bu yönteme başlamalı ve kısa kısa da olsa yazılar yazmaya ve kazanmaya başlamalısınız. Çünkü günde 2-3 yazı yazarak mükemmel ve sürekli kazanç elde etmeniz kesin demektir.

Sizlere bu konuda hiç bir yerde bulamayacağınız bir bilgi vermek istiyorum. Re-write tekniği sayesinde aklınıza gelebilecek her konuda, hiç bir bilginiz olmasa bile özgün yazılar yazabileceksiniz. Bu konuda detaylı bilgiyi Re-write Tekniği İle Özgün Makale Yazmak başlıklı yazımıza göz atmanız şiddetle tavsiye ederiz.

Bu şekilde özgün yani benzersiz yazılar yazarak kendi blogunuzu kurabilir ve ömür boyu otomatik kazanç elde edebilirsiniz. Bunun yanında Google Adsense başvurup Google'dan reklamlar alarak sitenizde yayınlayabilir ve her tıklama başına para kazanabilirsiniz. Ayda extra 300$-500$ arası bir kazançta Google'dan kazanabilirsiniz. Google'dan ayda milyarlarca dolar kazanç elde edilmektedir.Bu pastadan bu yöntemi kullanarak sizde pay elde edebilirsiniz.

Saygılarımla,


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.