9 Şubat 2013 Cumartesi

İnternetten Para Kazanmak | İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Belli bir süre çalışma yaptıktan sonra, internet bir kazanç kaynağı haline getirilebilir mi ? Bu yazımda sizlere internetten çiftçi yöntemiyle para kazanmaktan bahsetmek istiyorum. Diğer bir ifadeyle, bir süre çalıştıktan sonra, daha sonra herhangi bir çalışma yapmadan sürekli bir kazanca sahip olmanın mümkün olduğunu anlatmaya çalışacağım.

Böyle bir şey mümkün müdür ? Madem böyle bir kazanç var, o halde ülkemizde milyonlarca insan neden sabah 08:00 akşam 19:00 full time olarak çalışıyorlar. Üstelik yok pahasına bir maaşla. Gelin şimdi meseleyi açalım...


Siz bir çiftçi olsanız. Bugün bir tohum ekersiniz.Yarın o tohum büyüyüp fidan olur sonra ağaç olur ve size ürün vermeye başlar.Ve bir ömür boyu size ürün vermeye devam eder. Buraya kadar sanırım sıkıntı yok.
İşte internetten para kazanan insanlarda geçmişte bir tarihte ektikleri tohumun meyvesini (yani parasını ) şimdi yemeye başladılar ve bir ömür boyuda yemeye devam edecekler.


İşte birkaç ay öncesinde yaptığı çalışmalar neticesinde halen günlük 50-100 TL kazanç elde eden bir internet çiftçisi arkadaşın kazanç tabosundan bir kesit.

Bu blogumda sizlere , günde bir kaç saatinizi ya da haftada 5-10 saatinizi internet başında geçirebiliyorsanız , bu harcadığınız zaman diliminde internetin size bir kazanç kapısı olabileceğini anlatmaya çalışıyorum.

-Kim ömür boyu çalışmak ister ki ?
-Hangimiz acaba yarın da kazanabilecekmiyim diye bunu kendine sürekli dert etmek ister ki ?
-Ya da hangimiz az bir çalışmadan sonra sürekli bir kazanca sahip olmak istemez ki ?

Bu soruların yanıtları belli. Elbette hepimiz bunu isteriz.

İnternette çiftçi usulu çalışmakla bu mümkündür. Elbette başlangıçta birazcık emek vermek ister. Aynen bir çiftçinin tarlasını sürmesi , tohumları ekmesi, zamanında sulama yapması ve toprağı verimli hale getirmeye çalışması gibi...Ancak bir kez ürün vermeye başladı mı bir daha asla kesilmez. Çiftçiye düşen de hasat zamanında gidip ürününü toplamaktır. Bunun internet dünyasındaki karşılığı ise bankamatiğe gidip kazancınızı çekmektir. Böyle bir kazanca sahip olmanın keyfi hiç bir yerde yoktur eminim.

Kolay yoldan para kazanmak, ya da internetten online para kazanmak gibi ifadeler ilk bakışta itici gibi gelse de bunun altında az önce anlatmaya çalıştığım bir emeğin ve çalışmanın var olduğu kesindir.

Bendeniz , birgün herkesin gercekten inanılmaz bir büyüklüğe sahip olan internet dünyasındaki yerini almasını ve tarlasına ektiği tohumların meyvesini büyük bir keyif ile almasını temenni ediyorum...

Bu konuda sizlere bizzat kullandığım ve buradaki yazımda da detaylı bir şekilde sizlere anlatmaya çalıştığım Goomass Eğitim Kiti'ne sahip olmanızı ve bu eğitim sayesinde hemen internetten para kazanmaya başlayabileceğinizi garanti edebilirim.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.