9 Haziran 2012 Cumartesi

WEB SİTESİ SAHİBİ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?


"Benim niye bir web sitem yok? Anne bana neden bir web sitesi almıyorsunuz?" diyen arkadaşlar için çok faydalı olacağına inandığım bu yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bedava web sitesi nasıl kurulur, öğrenelim...

Üç beş sene öncesine kadar uyduruk bir web sitesi kurmak için webmasterlara binlerce dolar para ödemek zorunda kalıyordu insanlar. Artık günümüzde web teknolojilerinin ilerlemesine bağlı olarak PHP, HTML, JAVASCRIPT gibi hiç bir kodlama bilgisine sahip olmadan kolay bir şekilde web sitesi sahibi olunabiliyor. Artık web sitesi sahibi olmak , kağıttan uçak yapmak kadar kolaylaştı tabiri caizse. Artık günümüzde istediğiniz türde bir web sitesini, kendi başınıza, hem de hiç bir teknik bilgiye sahip olmadan kurabilirsiniz.


Profesyonelce hazırlanmış bir web sitesine sahip olmanız için nelere ihtiyacınız olduğunu kısaca şöyle sıralayalım.

1. Alan Adı : Örnek olarak ( googlekullan.com ) değeri sadece 10 TL civarında.
2. Hosting   : Yıllık 15-20 TL civarında.
3. Wordpress Kurulumu : Tamamen bedava 

Alan adı ve Hosting kendiniz araştırıp istediğiniz yerden alabilirsiniz ya da bize yazıp sizin için en ideal hosting ve alan adı paketi konusunda size yardımcı olabiliriz.Hatta wordpress kurulumu konusunda da size yardımcı olabiliriz.

Herşeyi A'dan Z'ye kendiniz yapmak , istediğiniz yazılarınızı, videolarınızı, resimlerinizi veya tüm paylaşımlarınızı web sitenizde yayınlamak ve binlerce insanın web sitenizi ziyaret etmesini ve istifade etmesini sağlamak isteyebilirsiniz. Bunun için WP VİDEOLU KURS'u bilgisayarınıza indirebilirsiniz. ( Tıkla İndir )

Bu kurs sayesinde hiç bir yazılım kodlama bilgi ve donanımına sahip olmadan ve hiçbir extra desteğe ihtiyaç duymadan, sitenizi istediğini zaman kurabilir, değiştirebilir veya güncelleyebilir ve Google.com gibi arama motorlarında yayına sunabilirsiniz.

İster bir haber sitesi , ister spor sitesi , ister bir forum sitesi , ister video ve resim paylaşım sitesi , ister makalelerini yayınlayabileceğiniz bir makale sitesi, vs.. yani aklınızda ne tür bir web sitesi varsa , bu kurs sayesinde dakikalar içinde kurabilir ve yayınlamaya başlayabilirsiniz. Emin olabilirsiniz. İsterseniz videoları şimdi izlemeye başlayarak, yarın itibariyle tamamen kendinize ait olan profesyonel görünümlü bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Kolay gelsin...

NOT : Bu ürünü satın almayı düşünürseniz aşağıda vermiş olduğum %10'luk indirim kodunu kullanabilirsiniz.
İndirim Kupon KoduIEV-0n1dA-10Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.