16 Aralık 2012 Pazar

GOOMASS NEDİR? | GOOMASS EĞİTİM KİTİ

Merhaba Arkadaşlar ,


Google'da "internetten para kazanmak" diye arama yaptıysanız, internet kullanarak online para kazanma konusunda yazılmış olan bir çok e-kitap ve makaleye rastlamışsınızdır. Bunların büyük bir çoğunluğunun gerçekten işe yaramaz olduğunu, ve satın alan kişilere zaman ve para kaybından başka bir şey sağlamadığını bizzat deneyerek gördüm. İşte bu tecrübemi sizlerle paylaşarak , gerçekten samimi , gerçekten doğru teknik ve yöntemler sunan ve gerçekten size para kazandıracak olan sistemleri bu bloguma taşıyarak , sizlerle paylaşmak istiyorum...Sizlere son zamanlara internet kullanarak online para kazanma konusunda oldukça iddialı olan ve satışlarında sürekli bir yükseliş trendi gösteren Goomass İnternetten Para Kazanma Kitinden bahsetmek istiyorum.
Goomass Kiti isminden de anlaşıldığı üzere , sadece bir konudan ibaret değil. Çok kapsamlı ve online para kazanma konusunda kullanıcılarına çok yönlü alternatifler sunuyor. Dolayısıyla sadece bir başlık altında herşeyi yazıp anlatmaktan ziyade , konu başlıkları altında ayrı ayrı bu kazanç eğitim setini irdeleyeceğim.
Öncelikle şunu belirtmek isterim. İnternetten online para kazanma konusunda en çok istifade ettiğim ve başucu kaynak olarak isimlendirebileceğim bir set Goomass. Bu işe başlamadan önce nerden başlamalıyım , ne yapmalıyım , hangi ürünleri , nerede , nasıl satabilirim gibi bir çok sorunun cevabını bu sette buldum. Goomass yazarlarının "Yol Haritası" olarak sunmuş olduğu başlangıç kılavuzu sayesinde , en doğru , en kazançlı ve en az maliyetli hatta sıfır maliyetli yöntem ve teknikleri uygulayarak bende bu büyük pastadan pay alanlar kervanına katılmış bulunuyorum.
GOOMASS NEDİR ?

Goomass , online kazançlar konusunda neredeyse dünyadaki tüm sistemleri inceleyerek , en doğru olan , en çok kazandıran , en güvenilir ve çok yapılabilir olanları %100 türkçe olarak ayrı ayrı anlatan bir eğitim setidir.

İnternetten para kazanmak isteyen kişiler olarak , bu işlerle alakalı e-kitapları satın alırsınız ve büyük bir heyecanla okumaya ve incelemeye başlarsınız. Ancak bu heyecan yerini belli bir süre sonra hayal kırıklığına bırakır. Çünkü anlatılan teknik ve yöntemleri uygulayabilmeniz için bir çok ekstra bilgiye ihtiyaç duyarsınız. Sonra bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan başka kaynak aramaya başlarsınız. Dolayısıyla hevesiniz kaçar ve bırakırsınız.

İşte tam bu noktada , gönül rahatlığıyla size tavsiye edebileceğim sistem GOOMASS'tır. Çünkü Goomass 20-30 sayfa bir kitap değildir. Goomass sadece bir tek kazanç sisteminden bahseden ( Adwords , Clickbank , Xticaret, gibi...) bir sistem değildir. Goomass , aslında bir yazılımdır.Alıp bilgisayarınızın masaüstüne koyabileceğiniz ve sürekli güncellenen eğitim video ve yazılarıyla günden güne size online kazançlar konusunda profesyonel hale getirebilecek çok kapsamlı bir yazılımdır.

Şimdi sizlere bu kitte yer alan para kazanma sistemlerini başlıklar altında kısaca anlatmaya çalışayım.


  1. Goomass Satış Ortaklığı Sistemi (Affiliate Marketing)
  2. Goomass Clickbank Sistemi
  3. Goomass Amazon Associates Sistemi
  4. Xticaret Satış Ortaklığı Sistemi
  5. Goomass Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)
  6. Goomass Google Adwords Sistemi

GOOMASS SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİÜrün sahipleri, ürünlerini daha hızlı , daha çok ve çok daha az reklam maliyetleri ile satabilmek için, ürünlerini tanıtacak , reklamlarını ve tanıtımlarını yapacak satış ortakları ararlar.

Yukarıdaki döngüden de anlaşıldığı üzere , satış ortaklığının çalışma sistemi bu şekildedir. Yani bir müşteri internetten satın almak istediği ürünü , ya ürünün resmi web sayfasından direkt görerek satın alır ya da satış ortağının web sitesinden görerek satın alır. İşte ikinci durumda ,satış ortağı olan kişi, bu satıştan komisyon kazanır.

Şimdi hemen şunu düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum." Peki websitem yok , bu ürünleri nerden bulurum , nasıl tanıtım yaparım ?...

İşte Goomass Satış ortaklığı Sistemi size , herhangi bir web sitesine ihtiyaç duymadan ve herhangi bir reklam maliyetine katlanmak zorunda kalmadan satış yapabilmenizi , satacağınız en doğru ve en çok aranan ürünleri nerden bulabileceğinizi resimler ve video eğitimlerle anlatan bir sistemdir.    


GOOMASS CLICKBANK SİSTEMİ

Affiliate Marketing ( Satış Ortaklığı ) konusunda dünyada 1 numara olan , yüzbinlerce üyesi ve binlerce ürünü ile bu pazarda en büyük pasta dilimini kapmış olan , güvenilirlik konusunda da kendini ispatlamış olan bir e-ticaret platformudur Clickbank. 

1998 yılında kurulmuş olan ve bugün yaklaşık olarak 200'ün üzerinde ülkeye satış yapan bu dev platform bir e-ticaret havuzu niteliğindedir. Bu havuzdan Günlük olarak yaklaşık 28,000 adet ürünün satışı yapılmaktadır.Clickbank satılan ürünlerden satış ortaklarına çok yüksek komisyonlar ödüyor(%50 - %70 gibi ).

İşte dijital ürün sahipleri , ürünlerini bu havuza koyarak , binlerde affiliater (satış ortağı) tarafından bu ürünlerinin tanıtımı ve satışını yapmalarını sağlayarak , pazar paylarını sürekli olarak büyütmek istiyorlar.

İşte Goomass , bu havuzdaki ürünler içerisinden , size en çok kazandıracak ve satışı en çok olabilecek ürünlerin hangileri olduğunu ve bunları nasıl satabileceğinizi yine video eğitimleriyle sizlere anlatan ve satış tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğreten bir sistemdir.

GOOMASS AMAZON ASSOCIATES SİSTEMİ
Amazon.com'a ait bir servis olan Amazon Associates , binlerce üyesi olan çok popüler affiliate ağlarından biridir.Sunduğu zengin içerikler ile satış ortaklarına çok büyük kolaylıklar sağlayan ve  Amazon.com üzerindeki ürünleri satarak komisyon kazandıran bir sistemdir.

Amazon Associates, elektronik eşyadan giyime , televizyondan cep telefonuna , yazılım ürünlerinden Cd lere varıncaya kadar binlerce ürüne satış ortağı olarak dahil olabileceğiniz ve satışlardan elde edeceğiniz komisyonları en güvenilir şekilde alabileceğiniz bir e-ticaret platformudur.

İşte bu havuza nasıl dahil olabileceğinizi , sistemin püf noktalarını , hangi ürünleri nerelerde satabileceğinizi size yazı ve görsel içeriklerle anlatan bir sistemdir Goomass Amazon Associates Sistemi.

XTİCARET SATIŞ ORTAKLIĞI SİSTEMİ

  
Xticaret , %100 yerli , Türkiye'nin ilk ve tek affiliate marketing (satış ortaklığı) ağıdır.2009 yılından beri faaliyet gösteren ve son derece güvenli ve sağlam temeller üzerine kurulmuş olan Xticaret , şuanda binlerce ürün ve satış ortağına aracılık eden bir e-ticaret platformudur.Sunduğu hizmetlerin kalitesinin yanısıra , satış ortaklarına sağladığı kolaylar sayesinde, internetten para kazanmak isteyen birçok kişinin imdadına yetişiyor.

Bu sistem sürekli büyüyerek, geleceğin en büyük satış ortaklığı havuzu olmaya şimdiden aday görünüyor.Önümüzdeki aylarda yurtdışına da açılarak pazarını çok büyütecek olan Xticaret , sunduğu hizmetler ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

İşte Goomass Eğitim Kiti , Xticaret.com'da bulunan ürünlerden hangisinizi seçmeniz gerektiğini ve seçim esnasında hangi kriterlere bakmanız gerektiğini detaylı bir şekilde size anlatıyor.Goomass'ın size öğreteceği bu stratejik yöntem ve teknikler sayesinde , en doğru olan ürünü en kolay ve ücretsiz olarak tanıtarak hemen komisyon kazanmaya başlayabileceksiniz.

Ayrıca Goomass Eğitim Kiti'nde yer alan videolar sayesinden tüm bu sistemleri çok daha kolay anlayabilecek ve bir satış ortağı olmaya hemen başlayabileceksiniz.

HEMEN GOOMASS SİTESİNE GİDEREK İNCELEMEK 

İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti'ni daha iyi anlatabilmek için sizler için video hazırladım. Dilerseniz aşağıdaki videoyu izleyerek Goomass hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.