15 Ağustos 2015 Cumartesi

MERCHANT SHARES HAKKINDA !

Merhabalar,

Bu yazımızda sizlere, daha önce online kazanç fırsatı başlığı altında bahsettiğimiz merchant shares hakkında sıkca sorulan sorulara cevap vermek istiyoruz. 

Öncelikle şunu kesin olarak belirtmek isteriz ki, merchant shares bir HYIP sitesi değildir. HYIP ingiliz dilinde High Yield Investment Program'ın kısalmasıdır. 

Bu tür siteler yaptıkları yatırım planları ile üyelerine kısa sürede yüksek gelir vaaden bir nevi dolandırıcı sitelerdir. Dolandırıcı diyoruz çünkü üyelerin %99'u yatırdıkları paraları kaybederler. Bu özellikleri sebebiyle de aslında bir çok ülkede yasal olmayan programlar kategorisindedirler. 

Yatırımlarınızın geri dönüşümünün garanti olmadığını ve riskin büyük olduğunu yasal olarak uyarmak zorunda oldukları için üyelik esnasında üyelik sözleşmelerine bu maddeyi eklerler. Ancak malesef insanlarımızın büyük çoğunluğu bunları okumadığı için, kazanma umuduyla üye olur ve yatırım yaparlar. Bir kaç ay sonrasında da sitenin fişinin çekildiğini ve yatırdıkları paralarının gittiğini görürler.

Bu yüzden ısrarla diyoruz ki, merchant shares bir HYIP ya da PONZI sitesi değildir. Yatırımlarınız güvendedir ve geri dönüşüm garantidir. Yani gönül rahatlığıyla yatırım yapabilirsiniz.

Merchant Shares direkt üyelik kabul etmediği için, üye olmak için öncelikle Sign up tıklayıp "representative" veya "existing members" tıklayınız. Daha sonra "join me" tıklayarak, açılan ana sayfadan yeniden "sign up" tıklayınız ve istenen bilgilerinizi doldurarak üye olabilirsiniz.


Peki Merchant Shares'in özellikleri nelerdir ?

 1. 2007 yılında Dominica Cumhuriyetinde Finans, Yatırım, Menkul ve Gayri Menkul alanlarında faaliyet yapmak üzere kurulmuş ve 3 Mart 2014 yılında da global manada tüm dünyaya açılarak online yatırım şirketine dönüşmüş bir şirkettir. Bugün itibariyle de yaklaşık 1000+ gündür üyelerine en ufak bir sorun yaşatmadan faaliyetlerini sürdürmektedir.
 2. 2016 Ağustos ayı itibariyle tüm dünya genelinde 2.400.000' den fazla üyesi olmuş ve bu üyelerin toplam yatırımları 166 Milyon $, Toplam üyelere dağıtılan miktar ise yaklaşık 171 Milyon $ civarındadır. ( Hiç bir HYIP sitesinde toplam ödenen miktar toplam yatırım miktarından daha yüksek olamaz.)
 3. Yine hiç bir HYIP sitesinde göremeyeceğiniz bir başka özellik, merchant shares 30 gün boyunca üyelerine para iade garantisi sunmaktadır. Üye olduktan sonra herhangi bir sebeple üyelikten ayrılmak isterseniz, yatırım yaptığınız miktar size aynen geri iade edilir.
 4. Günlük kazançlar %0,25 ile %2,25 arasında değişkenlik gösterir. 
 5. Dört faklı kategoride yatırımlarınızı yapabilirsiniz. ( Stock Market, Commondity-emtia, Forex ve Web Reklamları)
 6. Her bir yatırım alanının günlük getirileri farklıdır ve hesabınızda anlık olarak hangi yatırım alanının günlük ne kadar kar dağıttığını grafiklerden görebilirsiniz.
 7. Merchant Shares üyelerinin yatırımlarına toplamda %50 kar öder. Yani siz yapmış olduğunuz yatırımınızı %150 olarak toplamda geri alırsınız. Örneğin 1000$ yatırım yapan bir kişi, her gün %0,25-%2,25 arasında dağıtılan karlar ile toplam %150 yani 1500$'a ulaşıncaya kadar geri alır.
 8. Toplamda geri dönüşüm süresi yaklaşık ortalama 4-5 ay sürebilmektir. Yani 1000$ yatırım yapan bir kişi 4-5 içerisinde 500$ net kar elde eder. Bu oranı bankaların vermiş oldukları kar payı oranları ile kıyasladığınızda oldukça yüksek olduğunu görürsünüz.
 9. Minimum yatırım tutarı 20$, maksimum yatırım tutarı aylık 10.000$' dır. 
 10. Merchant Shares tüm dünyada faaliyet gösteren en popüler online ödeme metodları olan kuruluşlar ile yatırım yapmanızı sağlar. (Solid Trust Pay, Perfect Money, OKPAY, PAYEER, PAYTOO, NETELLER). 


 11. OKPAY kullanan üyeler BITCOIN/ LITECOIN / DOGECOIN ile de yatırım yapabilirler.


 12. PAYPAL, UCASH, ECHEQUE kullanacıları da PAYTOO aracılığı ile yatırım yapabilirler. 
 13. Merchant Shares üyeleri ile 7/24 kontak halindedir. Bilmek istediğiniz herşeyi anında öğrenebilirsiniz. Yaklaşık 30.000 kişilik her an güncel Facebook Grubu, ülke temsilcileri aracılığıyla (Regianol Representative), Telefon, Skype, Viber, Site içi anlık chat...)
 14. Merchant Shares web sitesinde SSL güvenlik sertifikasını (HTTPS) kullanır.
Saygılarımla,
Fatih ÖzdemirHiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.