15 Mayıs 2015 Cuma

TRAFFICMONSOON NEDİR | TIKLAMA YAPARAK NASIL KAZANILIR?

Merhaba Arkadaşlar,
Uzunca bir araştırmadan sonra sizlere SIFIR sermaye ile, yepyeni ve herkesin yapabileceği online kazanç sistemlerinden bahsetmek istiyorum.

Belki başlıkta geçen ifadeleri daha önce bilenleriniz vardır. Belki de bazılarınız bu tarz sistemlerle uğraşmış ve kazançların çok küçük olmasından dolayı devam etmeyip bırakmış olabilir. Ancak şunu çok net bir ifade ile söyleyebilirim ki; bu arkadaşlar kesinlikle sistemin nasıl kazandırdığını tam olarak anlayamamış, küçük rakamlar ile başlayıp kısa süre sonra nasıl ciddi rakamların kazanılabileceğini görememişlerdir. 

İşte bu yazıda sizlere bu işin inceliklerinden ve kısa zaman sonra düzenli olarak nasıl sabit bir gelire kavuşabileceğinizden bahsetmek istiyorum. Üstelik sıfır maliyetle!

Bu büyük kazanç fırsatını anlatmaya geçmeden önce bazı şeyleri bilmekte fayda var. Okumaya devam edin! 

PTC : Bu ifade Türkçe karşılık olarak "tıklama başına ödeme" demektir. 


Sistemin mantığı şöyle; Şirket sahipleri firmalarına ait internet sitelerinin reklamını yapmak isterler. Yani kendilerini bütün dünyaya tanıtmak isterler. Bunun için PTC sitelerine reklam verirler. Bu PTC siteleri de, firmadan her tıklama başına bir rakam alır. Bu rakamın bir kısmını tıklama yapan üyelerine dağıtır, bir kısmını da kendisi alır. Örneğin; Tıklama başına 0.08$ olan bir reklam paketi için, PTC sitesi, üyelerine 0.04$ verir, gerisini de sistem maliyetleri ve kâr olarak kendisi alır. 

Böylece reklam veren kişi hem firmasını tanıtmış olur hem de dünyanın her tarafından farklı IPnumaraları ile çok sayıda site ziyaretçisi olduğu için Alexa'da ki değeri yükselir. Ayrıca Googletarafından da itibar kazanır.

Reklamlara tıklama yapan PTC sitesinin ziyaretçileri ise, sadece reklamlara tıklama yaparak kazanç elde etmiş olurlar.

Gördüğünüz gibi herkes kazanıyor. Zaten PTC sistemlerini cazip hale getiren yönü de bu. Bu kazanç stratejisini diğer internetten para kazanma yöntemlerinden ayıran en önemli fark ise, hiç bir ücret ödemeden, sıfır sermaye ile anlık kazançların sağlanması. Bir şeyler pazarlamak zorunda değilsiniz. Tanıtım yazıları yazmak zorunda değilsiniz. Tamamen risksiz ve çalıştığınız kadar para kazanabileceğiniz bir kazanç stratejisi. 

PTC sistemlerinden internetten ek gelir sağlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey, internet ve zaman. Zaman çok önemli bir faktör. Çünkü, ne kadar çok reklam tıklarsanız o kadar çok kazanırsınız. Damlaya damlaya göl olur mantığıyla bakılacak olursa, internet başında zaman geçirebilecek olanlar için kesinlikle son derece ideal bir sistem olduğunu söyleyebilirim.
Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

 • Peki hangi PTC siteleri en güvenilir ve en çok kazandırıyor?
 • Bu sitelere nasıl üye olunur?
 • En yüksek kazanca ulaşmak için nasıl bir strateji uygulanmalı?
 • Ne kadar sürede ne kadar kazanılır?
Online reklam sektörü o kadar geniş ki; bu sektörde dönen para Interactive Advertising Bureau (IAB) verilerine göre 2013 yılı için yaklaşık olarak 40 Milyar Dolar civarında.
Bu kadar uçuk rakamların döndüğü bir piyasada yer almak ve bu pastadan pay almak, kesinlikle sizi zengin etmeye yeter!

İşte Uluslararası Online Reklam sektöründe başı çeken, reklam verenlerine ve üyelerine en çok pay veren, güvenilirliğini ve kalitesini ispatlamış en iyi PTC ( Tıklama başına ödeme) sitelerini araştırdık ve sizlerle paylaşıyorum. 

Bu sitelerin ister bir kaç tanesine, isterseniz tamamına ücretsiz üye olarak anlık kazanmaya başlayabilirsiniz.

Üye olmadan önce hazırlık yapmanız gereken sistem gereksinimleri var. Öncelikle bunlarda bahsedeyim.

Hemen hemen tüm ptc siteleri, ödemelerini Uluslararası Online Ödeme Sistemleri üzerinden yaparlar. Bunların içerisinde en büyük iki ödeme sistemi SolidTrustPay ve Payza'dır.


Son olarak şu bilgiyi sizlerle paylaşmak isterim. Ülkemizde ve Dünya'da bu sistemlerden, oturduğu yerden aylık 2500$ - 3000$ kazanan binlerce insan var. Elbette üye olunca hemen bu rakamlara ulaşamazsınız.  Sizin bu işi ne kadar ciddiye aldığınız ile alakalı bir durum bu. Ancak zaman ayırıp sabırla çalışırsanız, bir kaç ay içerisinde sisteminizi kurmuş ve bu rakamları kazanmaya başlamış olursunuz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.


DÜNYANIN EN İYİ PTC ( Paid To Click) SİTESİ

(TRAFFIC MONSOON SADECE PTC SİTESİ DEĞİL. PTC SİTESİNDEN ÇOK DAHA FAZLA BİR SİSTEM. KESİNLİKLE BENZERSİZ VE KESİNLİKLE TAVSİYE ETTİĞİMİZ BİR SİTE. 
 1. Her gün reklam izleyerek 0,20$ kazanç elde edebilirsiniz. 
 2. Referral tıklamalarından 100% kazanç elde edersiniz.
 3. 50$ Reklam Paketleri (Revenue Share) satın alıp %10 kar ile 55$ olarak geri alırsınız. 
 4. Her reklam paketi size aynı zamanda 1.000 bedava tıklama reklam kredisi 20 banner reklam                 kredisi verir.
 5. Bu şekilde istediğiniz kadar reklam paketleri alarak hem diğer sitelerinizin çok etkili reklamlarını yaparak Google sıralamasında çok ciddi bir ilerleme kaydetmiş olursunuz, hem de verdiğiniz paket ücretini 55$ olarak geri alırsınız. Yani sitenizin bedava çok etkili reklamını yapmış olursunuz.
 6. İsteğiniz kadar ücretsiz reklam izleyerek ayrıca reklam kredisi kazanırsınız. (Her reklam 1                     Kredi). Bu kredileri sitenizin, blogunuzun reklamını yapmak ya da satış ortaklığı linkinizin reklamını         yapmak için kullanabilirsiniz.  
 7. Paypal hesabınıza ödemelerinizi anında alırsınız.
 8. Gelir Ortaklığı programı ile (Revenue Share) günlük sınırsız (Reklam paketi sayısına bağlı) Paypal hesabınıza düzenli gelir elde etme fırsatı yakalarsınız.
 9. TrafficMonsoon sadece bir PTC sitesi değil aynı zamanda Traffic exchange ve Gelir paylaşım sitesidir. Bu da Traffic Monsoon'u diğer PTC sitelerinden ayıran önemli özelliklerindendir.
 10. Traffic Monsoon dünya genelinde çok büyük potansiyeli olan binlerce üyenin güvenini kazanmış ve alexa.com da 900'lerde Rang değeri olan bir site. Yani son derece güvenilir. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİZ.  
SKYPE ADRESİMİZ : mfozddemir
Sormak istediğiniz bir şey olursa skype adresimizi ekleyebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.  

ÖDEME  KANITI SORAN ARKADAŞLAR İÇİN SON ALDIĞIMIZ PAYPAL DEKONTLARIMIZI PAYLAŞALIM İSTEDİK !!!ÖNEMLİ NOTTraffic Monsoon web reklam tabanlı global bir firmadır. Yani daha çok, web sitesi ya da blogu olan ya da reklamını yapmak istediği bir linke sahip olan kişiler için kurulmuş bir ptc ( paid to click-tıklama başına para ödeme) sitesidir. Ancak diğer ptc sitelerinden farkı, benzersiz bir revenue share (gelir paylaşım) programı olması.
Bizim trafficmonsoon ile ne yaptığımıza gelince;
Öncelikle paypal ile reklam paketleri satın alıyoruz. Her reklam paketi 50$ değerinde. Paypal ile aldığımız her reklam paketi bize ayrıca 1000 gösterimlik reklam + 20 banner reklam bonusu veriyor. Bununla reklamını yapmak istediğimiz linkimizin tanıtımını yapıyoruz. Çok etkili geri dönüşler de sağlıyoruz. Ayrıca 50$'a aldığımız her reklam paketi 50 günde bize her gün 1,1$ olmak üzere yani %2,2 olarak geri geliyor. Saat başı güncellenen revenue share sistemi ile günde ortalama her paket için 1,1$ hesabımıza yansıyor. Yani her paket ücretini %10 kar ile (50$*%110) 55$ olarak geri almış oluyoruz.
Ayrıca hergün aktif olan paralı "cash link" reklamlarını izleyerek de extra kazanıyoruz.( ortalama günde 0,20$)
Velhasıl reklam paketlerinizi ne kadar cok artırabilirseniz o kadar cok geliriniz ayrıca çok yüksek hacimli sitenizin blogunuzun yada linkinizin reklamını yapmış oluyorsunuz.
Peki tüm bu avantajların yanında %10 luk net kar %20-%30-%40 hatta %100'lere kadar nasıl çıkabilir ? Her reklam paketi için günlük gelen 1,1$ gelir 50$'a ulaşınca yeni bir paket satın alın ve bunu sürekli tekrarlayın. Kartopu misali sürekli reklam paketlerinizin dolayısıyla gelirnizin arttığını göreceksiniz.
Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.