1 Ocak 2015 Perşembe

ONLINE KAZANC FIRSATI


Merhabalar, Bu yazımda sizlere, internetten para kazanma konusunda, şimdiye kadar gördüklerinizden, duyduklarınızdan yahut denediklerinizden çok farklı olan bir yatırım sitesinden bahsetmek istiyoruz. MerchantShares.com
MS, uluslararası arenada yasal bir firma olarak, 2007 yılından bu yana finansal hizmetler alanında başarılı bir şekilde faaliyet gösteren ve 3 mart 2014 tarihinden itibaren de çalışmalarını online platforma taşıyarak tüm dünyada 82.000 kişiden fazla üyesi bulunan ve bu üyelerin 21 Milyon $'ı aşan toplam yatırımı ile online yatırım sitesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. MS, kesinlikle bir HYİP sitesi değildir.

Ülkemizde de oldukça popüler olan MS, tüm dünyada online para kazanma konusunda insanlara ek gelir elde etme fırsatı vermektedir.

Peki bu devasa platforma üye olarak nasıl gelir elde ediliyor, sizlere tam olarak bundan bahsetmek istiyorum.

MS, yatırımlarını Perfect Money, Solidtrustpay, Okpay ve Payeer ve Neteller gibi ödeme araçları vasıtasıyla kabul etmektedir. Bu ödeme araçlarından ülkemizde en popüler olanı Egopay ve Perfect Money. Öncelikle bu aracı kurumlara üye olmalısınız. 
Daha sonra bu ödeme aracı hesaplarınıza $ olarak deposit aktarmalısınız ve bu deposit ile yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Merchant Share, 7 Gün süre içerisinde, çalışmaktan vazgeçmeniz durumunda %100 para iade garantisi veren dünyadaki tek yatırım sitesidir.


MS'de yatırımlarınızın hangi alanlarda olması gerektiğine siz karar veriyorsunuz. 4 ayrı kategoride yatırım kabul ediliyor ve siz yatırım yaparken bu alanlardan istediğinize paranızı yatırabiliyorsunuz. Site içinden alınmış aşağıdaki tabloda da görebildiğiniz gibi, Web reklamları, Forex, Fiziki mal (emtia) ve Sermaye piyasaları (Stocks) olmak üzere 4 ayrı seçenekte yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. 

Yapılan gün sonu hesaplarına göre bu alanlardaki kar oranları günlük olarak hesaplanıyor ve server saatine göre hergün 00:00'a kadar tüm üyelerin hesaplarına sonuçlar yansıtlıyor. 

MS'de minimum yatırım tutarı 10$, maksimum yatırım tutarı 10.000$'dır. Günlük oranlar ortalama %0.25-%2,25 arasında değişir. Haftasonlarında web reklam gelirlerinin dışındaki piyasalarda işlem yapılmadığı için kar oranı %0,25 olurken, reklam gelirlerinin kar oranları haftanın 7 günü %0,25 ile %2,25 arasında değişiklik gösterir. Bu tamamen reklam performanslarına bağlı bir durumdur.
Toplam kar oranı ise %150 ile sınırlıdır. Örneğin siz 100$ yatırım yaptınız, bu yatırımınızı toplamda 150$ olarak geri alırsınız. Tüm para çekimleri %100 instantly yani otomatik çekimdir. Hesabınızda min. 1$ olduğunda bunu yatırım yaparken kullanmış olduğunuz ödeme aracı hangisi ise (Perfect Money, Payeer,Solid Trust Pay,Ok Pay,Wire Transfers (Banka Transferi)....) onu kullanarak anında çekebirsiniz.

MS, facebook, twitter gibi sosyal iletişim ağlarında da %100 aktif olarak bulunmaktadır ve üyeleri ile sürekli kontak halindedir. Ayrıca site içindeki online chat imkanı ile de yetkili kişilerle anlık görüşme yapabilirsiniz. 

Tüm dünya ülkerinde temsilcileri bulunan MS, böylece her dilde üyelerine o ülkedeki temsilcileri aracılığıyla daha çabuk ulaşabiliyor ve bilgi akışında tüm üyelerine kendi dillerinde yardımcı olabilliyor. 

Ülkemizde de bizler sitenin anlaşılması , yatırımlar ve diğer tüm konularda GoogleKullan.com ekibi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
Sizlerle kendi hesabımdan farklı tarihlerde birkaç görüntü paylaşmak istiyorum. Her türlü sorunuzu site içindeki iletişim penceresinden yazarak ya da yorum bırakarak sorabilirsiniz.

Saygılarımla,
M.Fatih Ozdemir

SKYPE ADRESİMİZ : mfozddemir
Sormak istediğiniz bir şey olursa skype adresimizi ekleyebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.  


Not : PERFECT MONEY ALIM SATIM İŞLEMLERİNİZDE SİZLERE YARDIMCI OLABİLİRİZ. AŞAĞIDAKI LİNKTEN ÜCRETSİZ PERFECT MONEY ÜYELİĞİ AÇABİLİRSİNİZ.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumunuzun için teşekkür ederiz.